Przed nami IV kolejka Futsal Ekstraklasy. Nasza drużyna, w poniedziałek zmierzy się w meczu wyjazdowym z MKF Solne Miasto Wieliczka. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale telewizyjnym SportKlub.

MKF Solne Miasto Wieliczka może mówić o sporym szczęściu, gdyby nie wycofanie się w ubiegłym sezonie drużyny Euromaster Chrobry Głogów z rozgrywek, to dziś ogrywaliby się w pierwszej lidze. Dzisiaj już należy to zostawić w tyle, bo historią się nie wygrywa. Dziś, drużyna z Wieliczki jest w posiadaniu 3 punktów. W ubiegłym sezonie po III kolejkach mogli poszczycić się takim samym dorobkiem punktowym. W przeciągu trzech kolejek rozegrali jeden mecz domowy. Nie należy on niestety do meczu, którym należy się szczycić. Przegrali z drużyną z Gdańska aż 4:8. Na pierwsze zwycięstwo musieli czekać do trzeciej kolejki. Pokonali oni na wyjeździe MOKS Słoneczny Stok Białystok. Kadra w porównaniu z poprzednim sezonem nie została mocno odświeżona. Zatem drużyna Gatty Active raczej wie czego może się spodziewać po najbliższych rywalach.

 

Do naszego obozu trafiła dobra energia. Powodem oczywiście jest wygrana z Piastem Gliwice 3:2. Mecz, który z trudem został wygrany pokazał charakter drużyny. Pokazał też spójność. Jeżeli ktoś popełnił błąd, za chwile pojawiała się asekuracja ze strony kolegi. Dodatkowym plusem jest dublet Daniela Krawczyka. Być może tym meczem zapoczątkował seryjne strzelanie do bramek rywali. Napędzeni tym zwycięstwem jedziemy na południe Polski. Tam podejmiemy drużynę MKF Solne Miasto Wieliczka. To dobry moment aby mecze wyjazdowe przestały być solą w oku zduńskowolskiej drużyny. Rozgrzani domową wygraną idziemy dalej po swoje!

Spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek (23.10.2017) o godzinie 20:00.
Pełny mecz będzie można obejrzeć na kanale SportKlub.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola