Niedzielne popołudnie nie musi przebiec nam leniwie. Po niedzielnym obiedzie możesz śledzić nasz zespół. O godzinie piętnastej zagramy na wyjeździe z Pogonią Szczecin.

Drużyna z jaką przyjdzie nam się mierzyć w ten weekend ciężko jasno skategoryzować. Dopiero w ostatniej kolejce zaliczyli swoją pierwszą wygraną w sezonie. W kolejce III i IV byli o włos, aby na własnej hali po końcowym gwizdku przypisać sobie minimum punkt. Trudno odnaleźć się w futsalowej rzeczywistości, gdy z dobrze pracującej maszyny wyciąga się podzespoły o nazwie Michał Kubik i Adam Jonczyk. Treningi z zawodnikami, którzy mają załatać lukę po wcześniej wymienionych zawodnikach zaczynają procentować. To nic, że Pogoń dziś zajmuje ostatnie miejsce. Po ostatnich wynikach widać, że wkraczają oni na właściwe tory. Do pełni zdrowia wraca Mateusz Gepert. Z pewnością jest on zawodnikiem, który potrafi zrobić różnicę na parkiecie. Pogoń pewna swego postawi naszej drużynie ciężkie warunki.

Ostatnie trzy mecze Pogoni
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Pogoń ’04 Szczecin 1:3
Pogoń ’04 Szczecin – AZS UG Gdańsk 3:4
Pogoń ’04 Szczecin  – Kancelaria Lex Słomniki 3:4

 

Gatta Active Zduńska Wola po wygranej 5:3 z Clearexem Chorzów wyjeżdża do Szczecina. Zwycięstwo nad najbardziej utytułowaną drużyną na krajowym podwórku podtrzymało zwycięską serie zapoczątkowaną w meczu na własnej hali z Piastem Gliwice. W ubiegłym sezonie, po meczu z Pogonią Szczecin Marcin Stanisławski powiedział, że nie pamięta takiego meczu bezpośredniego, który by nie cieszył oczów kibica. Może nas to jednocześnie cieszyć, ale też i zmartwić. Wciąganie się w wir niepotrzebnych meczowych zdarzeń może w konsekwencji wiele kosztować. Mimo wszystko, napędzeni dobrymi wynikami optymistycznie patrzymy na najbliższy weekend.

Ostatnie trzy mecze Gatty Active
Gatta Active Futsal Team – Clearex Chorzów 5:3
MKF Solne Miasto Wieliczka –  Gatta Active Futsal Team 4:5
Gatta Active Futsal Team – Piast Gliwice 3:2

Pogoń przeciwko Gattcie

Stawka niedzielnego spotkania jest dla obu drużyn taka sama, jak w innych meczach – gospodarze są w pogoni za uciekającymi drużynami ku górze tabeli, natomiast Gatta stara się utrzymać jak najwyższą lokatę. W siedemnastu bezpośrednich meczach ligowych Szczecin trzy razy zdobył pełną pulę. Zdumiewająco często padał remis, bo aż sześciokrotnie!

Mecz zostanie rozegrany w niedzielę (tj.05.11.2017.) o godzinie 15 w Szczecinie.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola