W futsalu wszystko może się zdarzyć. W niedzielne popołudnie przegraliśmy na wyjeździe 2:5 z Pogonią ’04 Szczecin.

Pierwsza połowa to przewaga naszej drużyny, jednak po dwudziestu minutach to Pogoń schodziła do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Maćkiewicz do spółki z Jurczakiem pokonali Adama Miłosińskiego. Gospodarze z nielicznych sytuacji zdobyli jedną bramkę. Żaden z naszych ataków nie przełożył się na gola.

W drugiej połowie Gatta musiała się bardziej przyłożyć do wykończeń akcji. Na początku wynik wyrównał niezawodny w tym sezonie Mariusz Milewski. Parcie na wynik zgubiło defensywę. Nasze błędy punktowała Pogoń. Straciliśmy cztery bramki, w tym jedną z przedłużonego rzutu karnego będącego pokłosiem wykorzystania limitu fauli. Na te okoliczności zdołaliśmy odpowiedzieć jednym trafieniem Daniela Krawczyka.

Pogoń ’04 Szczecin 5 – 2 Gatta Active Futsal Team
15:54 Artur Jurczak
23:24 Mariusz Milewski
32:41 Mateusz Jakubiak
33:39 Artur Jurczak
34:51 Daniel Krawczyk
35:36 Daniel Maćkiewicz
37:53 Mateusz Jakubiak

W najbliższy piątek(tj.10.11.2017) o godzinie 20 będziemy podejmować u siebie drużynę AZS UŚ Katowice. Dołącz do wydarzenia na facebook’u.