Początek weekendu w Zduńskiej Woli zacznie się z futsalem. W piątek o godzinie dwudziestej Gatta razem z AZS UŚ Katowice otworzą VII kolejkę Futsal Ekstraklasy. Warto zabrać znajomych na halę i dobrze rozpocząć weekend.

 

AZS UŚ Katowice w tym sezonie radzi sobie na przystępnym poziomie. Po sześciu kolejkach na swoim koncie zgromadzili sześć punktów. Jak dotąd nie zremisowali żadnego meczu. Dorobek punktowy powstał więc za sprawą dwóch wygranych. Raz wygrali z Red Dragons Pniewy, z którymi będziemy mierzyć się za tydzień w Zduńskiej Woli, oraz w akademickich derbach pokonali AZS UG Gdańsk 4:2. W ostatniej kolejce tak jak my, polegli. Beniaminek, MOKS Słoneczny Stok Białystok okazał się zbyt mocną drużyną dla podopiecznych Pawła Machury. Jędrzej Jasiński oraz Tomasz Szczurek to dwaj najlepsi strzelcy ekipy z Katowic. Obaj zgromadzili po trzy trafienia. Być może nie powinniśmy się nad tym rozwodzić jednak warto zauważyć że obaj te trafienia zdobyli w ostatnich dwóch kolejkach. Powtarzalność zdobywania goli nie jest dziełem przypadku. Ci zawodnicy z pewnością będą próbowali przechytrzyć naszą defensywę. Jeżeli popatrzymy na skład, to jest jeszcze jeden zawodnik, który stanie na wysokości zadania. Jest to Kamil Kmiecik. Potrafi on grać precyzyjnie na małej przestrzeni.

Ostatnie trzy mecze AZS UŚ Katowice
AZS UŚ Katowice – MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:6
AZS UŚ Katowice – AZS UG Gdańsk 4:2
LEX Kancelaria Słomniki – AZS UŚ Katowice 4:1

Nasza drużyna wraca do Zduńskiej Woli po przegranym meczu w Szczecinie. W szóstej kolejce zaznaliśmy smaku porażki. Po trzech zwycięstwach z rzędu zostaliśmy ustawieni do pionu. Być może ta porażka przyszła w odpowiednim momencie. Przed nami dwa mecze domowe. Tutaj nasi zawodnicy czują się najlepiej. Przed starciem z Rekordem Bielsko-Biała umysły zawodników mogą się zresetować i zapomnieć o porażce z Pogonią. Oczywiście tylko wtedy gdy kolejny raz nie powinie się noga. Drużyna nie będzie miała prostej drogi do zwycięstwa. Adam Miłosiński napisał na swoim facebookowym profilu, że łatwych meczów w tym sezonie nie będzie. Tym bardziej zważając na to, że strzelcy w drużynie przeciwnej złapali wiatr w żagle. Myśląc tylko o zwycięstwie czekamy na piątkowy wieczór.

Ostatnie trzy mecze Gatty Active
Pogoń ’04 Szczecin – Gatta Active Futsal Team 5:2
Gatta Active Futsal Team – Clearex Chorzów 5:3
MKF Solne Miasto Wieliczka – Gatta Active Futsal Team 4:5

Gatta Przeciwko Katowicom
Liczby w starciu z AZS stoją za nami.
-Dziesięć, to liczba meczów bezpośrednich w lidze.
-Siedmiokrotnie zdobywaliśmy pełną pulę punktów.
-Tylko raz podopieczni Sopura i Stanisławskiego przegrali.
-Średnia bramek naszej drużyny to 4,6 gola, natomiast średnia drużyny z Katowic to 2,6.

Mecz odbędzie się w najbliższy piątek(tj.10.11.2017) o godzinie 20. Dołącz do wydarzenia aby nie zapomnieć o meczu.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola