W najbliższy poniedziałek będziemy świadkami starcia prawdziwych liderów. Gatta Zduńska Wola wyjedzie do Bielska-Białej, gdzie podejmie tamtejszy Rekord. Mecz można będzie obejrzeć na kanale SportKlubu o godzinie 20.

Rekord, Rekord, Rekord. W tym sezonie drużyna z Bielska-Białej imponuje swoją formą. Na krajowym podwórku nie znalazła się jeszcze drużyna, która podważyłaby formę drużyny z południa Polski. Dotychczas zgromadzili komplet punktów, siedemdziesiąt trafień do siatek rywali i piętnaście bramek straconych. Rekord strzelonych bramek w jednym meczu, który pobili w meczu przeciwko Pogoni 04′ Szczecin nie zdążył się jeszcze zakurzyć, bo został poprawiony. Co prawda tylko o jedno trafienie, ale te liczby i tak działają na wyobraźnie. Czternaście goli. Tyle bramek zdołali strzelić drużynie AZS UG Gdańsk. Ciężko znaleźć jakąkolwiek wadę w drużynie Andrzeja Szłapy. Nasi doświadczeni piłkarze muszą uważać na szybkie przenoszenie ciężaru gry. Nie tylko z lewej do prawej ale także z tyłu do przodu. W topowej dziesiątce najlepszych strzelców, czterech pochodzi z drużyny Rekordu i trzech z naszej ekipy. Te fakty pokazują, że starcie liderów z pewnością będzie widowiskiem postawionym na wysokim poziomie. Wiele piłkarskiej jakości na boisku nie może nie zaprocentować.

Gatta utrzymuje swoją drugą pozycje. Co prawda nasz sąsiad z tabeli, Lex Kancelaria ma jeden mecz zaległy, jednak dopiero trzynastego grudnia odrobią zaległości. Jak wiadomo, do tego czasu może się jeszcze wiele zdarzyć. Szczególnie w futsalu. Po dwóch pewnych wygranych wyjeżdżamy na południe Polski. Naszych zawodników czeka teraz prawdziwy sprawdzian, a nas kibiców piłkarska uczta. W meczu z Pniewami do bramki powrócił Dariusz Słowiński po dwutygodniowej absencji. Skład stał się jeszcze bardziej optymalny. Gdy wszyscy są w pełnej gotowości lepiej patrzy się w przyszłość.

Rekord przeciwko Gattcie
Poniedziałkowe spotkanie będzie dwudziestym drugim ligowym meczem. Dotychczas, Rekord ośmiokrotnie pokonał drużynę ze Zduńskiej Woli. Kocury jedenaście razy pokonywały drużynę z Bielska-Białej. Przy naszych dziesięciu meczach wyjazdowych czterokrotnie potrafiliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Różnica jest więc bardzo niewielka. To samo pokazują ostatnie cztery mecze, w których to każdy wyniósł po dwie wygrane.

Spotkanie z Rekordem Bielsko-Biała zostanie rozegrane w poniedziałek (tj.23.11.2017) o godzinie 20. Śledź to niebywale ciekawie zapowiadające się spotkanie na kanale SportKlub!

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola