Jeszcze nie ochłonęliśmy po meczu z Rekordem Bielsko-Biała, a nasi zawodnicy już jutro zapodadzą nam kolejną dawkę emocji. Po starciu z liderem Futsal Ekstraklasy przyszedł czas na zmierzenie się z beniaminkiem, który przebojem zdobywa naszą ligę.

LEX Kancelaria Słomniki to debiutant w Futsal Ekstraklasie. Przebojem wywalczyli sobie miejsce premiujące gre w najwyższej klasie rozgrywkowej. W lecie zdecydowanie nie próżnowali. Klub wzmocnił się o solidne nazwiska takie jak Jonczyk, Solecki czy Koval. Ci zawodnicy napędzają mechanizm, który pozwolił zdobyć dotychczas 18. punktów. Taki dorobek wystarczył, aby wywindować ich na fotel wicelidera. Drużyna Kancelarii odwiedziła naszą halę w okresie przygotowawczym. Wynik nie dość, że skromny jak na warunki futsalu to jeszcze niekorzystny dla naszej drużyny. Mimo, że w okresie przygotowawczym głównym celem nie jest wygrana, a przećwiczenie schematów gry, to przegrana 1:2 daje do myślenia. Piątkowi goście są drużyną, która walczy do końca. Przykładem niech będą wygrane z AZS UG Gdańsk oraz Red Dragons Pniewy osiągnięte w ostatnich minutach meczu.

Ostatnie trzy mecze LEX Kancelarii Słomniki
LEX Kancelaria Słomniki – MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:2
AZS UG Gdańsk – LEX Kancelaria Słomniki 3:4
LEX Kancelaria Słomniki – Rekord Bielsko-Biała 1:4
Gatta Active wraca do swojego królestwa. Należy się szybko otrząsnąć po meczu i zrehabilitować, bo okazja ku temu jest! Najbliższy przeciwnik to świeża drużyna, która podnosi rangę spotkania. Widowisko powinno być równie dobre co umiejętności obydwu zespołów. Po poniedziałkowym meczu napływają do nas dobre wiadomości. Ostatnio nieobecna trójka zawodników[Szymczak, Adamski, Marcinak] wraca do zespołu. Kolejną dobrą wiadomością jest sytuacja Arkadiusza Szypczyńskiego. Za pośrednictwem swojego fanpage’a na facebook’u zakomunikował, że wraca do treningów.

Ostatnie trzy mecze Gatty Active
Rekord Bielsko-Biała – Gatta Active Futsal Team 5:2
Gatta Active Futsal Team – Red Dragons Pniewy 6:1
Gatta Active Futsal Team – AZS UŚ Katowice 6:1

Gatta przeciwko Kancelarii
Jedyna potyczka z drużyną ze Słomnik to wczesniej wspomniany mecz towarzyski. Karty ligowej historii są całe białe. Bilans bezpośrednich starć będzie tworzyć się ona na naszych oczach. Niech będzie on przychylny piątkowym gospodarzom!

Mecz odbędzie się w piątek(tj.1.12.2017) o godzinie 20 na hali przy ulicy Złotej 67.
Jeżeli nie chcesz zapomnieć o meczu zapisz się do wydarzenia na facebook’u.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola