Po niespełna miesięcznej przerwie Futsal Ekstraklasa wraca do życia. Hale znów będą witać zawodników oraz kibiców w całej Polsce. Na początek rundy rewanżowej, Gatta Active rozegra dwa domowe spotkania. Pierwszym z nich będzie mecz przeciwko drużynie z Białegostoku. Już w najbliższy piątek o godzinie 20, Kocury będą gościć jednego z tegorocznych beniaminków.

MOKS Słoneczny Stok Białystok przez pierwszą część sezonu zaznajamiał się z nowym poziomem. Jak im to wszystko wyszło? Można powiedzieć, że dobrze. Zgromadzili trzynaście punktów. W każdym meczu było widać ich głód gry. Ofensywny futsal, który preferuje Adrian Citko powoduje, że nie czekają na szanse. Oni są kowalami własnego losu. Dzięki temu liga nabiera rumieńców. Nie dość, że kibic lubi oglądać mecze, w których pada wiele bramek, to w wynikach końcowych dochodzi do niespodzianek. Za przykład niech nam posłuży nasza drużyna, która zremisowała 5-5 na inauguracje sezonu. To nie był jednorazowy strzał. Ekipa z Chorzowa i Katowic, także nie będzie dobrze wspominać pojedynków przeciwko drużynie MOKSu, ponieważ i oni padli ofiarą przegrywając swoje mecze na własnych halach. Mecze wyjazdowe stały się specjalnością drużyny, która zawita za niedługo do Zduńskiej Woli. W meczach wyjazdowych zdobyli 9. punktów, a na swojej hali 4. punkty. Sprawdzimy więc jak drużyna Adriana Citki poradzi sobie na tak trudnym terenie jakim jest hala przy ulicy Złotej 67. W przerwie MOKS podobnie jak Gatta nie próżnował. Rozegrali oni dwa mecze kontrolne z Heliosem Białystok. W dwumeczu każda z ekip wyniosła po jednej wygranej.

Ostatnie trzy mecze MOKS
MOKS Słoneczny Stok Białystok – FC Toruń 0:4
MOKS Słoneczny Stok Białystok – AZS UG Gdańsk 3:6
LEX Kancelaria Słomniki – MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:2

Wracamy z rozgrywkami Futsal Ekstraklasy do Zduńskiej Woli. Kocury przez miesiąc nie odpoczywały. Tak jak zapowiedzieli trenerzy, drużyna cały czas była w cyklu treningów. Zwieńczeniem były sparingi  z pierwszoligowymi zespołami. W 2018 roku Kocury mogą zrobić pierwszy krok w kierunku kontynuacji świetnej passy, jaką jest nieprzegranie na swoim parkiecie od roku. Wejście w nowy rok zwycięstwem na pewno wywoła pozytywne wibracje w drużynie. Jak przywitać nowy rok, to z przytupem! Kibice, który byli na meczu zamykającym rundę jesienną na naszej hali mogli podziwiać niesamowite widowisko. Zawodnicy czekają, aż znów będą mogli udowadniać swoją wartość sportową i cieszyć przy tym wszystkich fanów zduńskowolskiej drużyny.  Mamy nadzieje, że obie drużyny postawią sobie trudne warunki. Widok dwóch ekip, które dążą do swego to czysta esencja sportów drużynowych. Widzimy się na hali przy ulicy Złotej 67!

Ostatnie trzy mecze Gatty Active
AZS UG Gdańsk – Gatta Active 3:5
Gatta Active – LEX Kancelaria Słomniki 3:1
Rekord Bielsko-Biała – Gatta Active 5:2

Spotkanie odbędzie się w piątek (tj. 05.01.2018) o godzinie 20 na hali przy ulicy Złotej 67. Wstęp: 5 złotych.
Jeżeli nie chcesz zapomnieć o meczu, dopisz się do wydarzenia na facebook’u!

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola