Po dwóch meczach z rzędu na własnej hali czeka nas miesięczny przestój w lidze. Kolejną przerwę w lidze zaczynamy zwycięstwem. Co w tym miesiącu czeka naszych zawodników?

Z pewnością nikt w naszym klubie nie myśli o tym, żeby pozostać w tym czasie próżnym. Każdy tydzień to nowy plan działania. Marcin Stanisławski opowiedział nam jak będzie tętniło życie w Gattcie.

,, Najważniejszy cel jaki mieliśmy na początku roku, czyli zdobyć w dwóch meczach u siebie komplet punktów udało sie zrealizować. Z jednej strony szkoda, że czeka nas tak duża przerwa od meczu ligowego bo widać, że byliśmy w dobrej dyspozycji, ale z drugiej dzięki niej pewnie uda nam się wyleczyć Arka Szypczynskiego i Grzesia Ocha na kolejne spotkania. Pierwszy tydzień – to kompletny reset mentalny i regeneracja, bo tak naprawdę w grudniu cały czas pracowaliśmy i takie kilka dni odpoczynku dobrze nam zrobi, dlatego żeby nie zasiedzieć się w fotelach domowych spotkaliśmy się kilka razy na popularnej w naszym zespole siatkonodze. W przyszłym tygodniu wracamy do ciężkiej pracy, której uwieńczeniem bedzię piątkowy mecz w Pucharze Polski w Łodzi . Następna kolejka ligowa to mecz 17 lutego z Solnym Miastem, dlatego mecze pucharowe ( kolejny w przypadku naszego awansu to 10-11 luty ) potraktujemy bardzo poważnie grając najsilniejszym składem, aby przygotować nas najlepiej jak się da do meczów ligowych . Od końca lutego wchodzimy już w maraton bardzo ważnych kolejek, dlatego tą przerwę wykorzystamy na odpoczynek, prace i poprawę naszej gry.”

Tak jak wspominał nasz trener. W piątek rozegramy mecz w Pucharze Polski. O godzinie 21:45 będziemy walczyć z SAN Łódź o awans do 1/8 tych rozgrywek. Z racji tego, że nasz wyjazdowy mecz jest stosunkowo blisko, zapraszamy Was drodzy kibice na ul. Sobolową 1, by wspierać swoich ulubieńców i cieszyć oko tym widowiskiem. Mecz z SAN Łódź to powtórka z rozrywki. W ubiegłym roku mierzyliśmy się z tą drużyną także na starcie naszych pucharowych poczynań. Z tego meczu wyszliśmy zwycięsko wygrywając 7:5.

Teraz jeszcze jedno słowo o sprawach, o których za niedługo będzie mówić cała futsalowa Polska. Nasza reprezentacja dokańcza swój obóz przygotowawczy do Mistrzostw Europy w Słowenii. Zwieńczeniem dni, w których to reprezentanci ciężko pracowali będzie sparing z drużyną Italii! Mecz z tą silną reprezentacją zostanie rozegrany w poniedziałek o godzinie 19. Po tym meczu zawodnicy wraz z sztabem wrócą do Polski na kilka dni, po czym udadzą się do Słowenii, aby walczyć o jak najwyższy wynik. Wszyscy trzymamy kciuki za naszych orłów!

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola