Gdyby wziąć po lupę ostatnie mecze Gatty Active, widzimy trzy mecze z rzędu na własnej hali. Po wojażach z drużyną FC Toruń i Słonecznym Stokiem na naszą hale przyjedzie kolejny rywal – MKF Solne Miasto Wieliczka.

Drużyna spod Krakowa będzie przystępować do sobotniego pojedynku z 10. pozycji. Przez okres 13. gier zgromadzili na swoim koncie 10. punktów. Drużyna Piotra Kapusty najwięcej punktowała w meczach domowych. Tylko raz udało im się wyrwać pełną pule punktów na wyjeździe. W pierwszym meczu drużyna z Wieliczki napsuła sporo krwi naszym zawodnikom. Dosyć blisko było sensacji. Jednak zawodnicy obronili się swoimi atutami i przywieźli trzy punkty do Zduńskiej Woli. Dlatego mimo tego, że Wieliczka okupuje dół tabeli nie można pozwolić sobie na wciągnięcie się w ich styl gry. Ich ostatnią ofiarą był Clearex Chorzów, z którym zremisowali 3:3.

Ostatnie trzy mecze Wieliczki:
AZS UG Gdańsk – MKF Solne Miasto Wieliczka 6:2
MKF Solne Miasto Wieliczka – LEX Kancelaria Słomniki 5:0 (walkower)
MKF Solne Miasto Wieliczka – Clearex Chorzów 3:3

 

Runda rewanżowa rozpoczęła się dla klubu bardzo obiecująco. Najpierw w finezyjnym stylu pokonaliśmy beniaminka, MOKS Słoneczny Stok. Tydzień później w hicie kolejki podejmowaliśmy FC Toruń. Drużyna Sopura i Stanisławskiego po końcowym gwizdku znów schodziła do szatni z tarczą. Po kolejnej, jednak teraz miesięcznej przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy w futsalu ligowcy wracają na parkiety. Liga znów zaczyna nabierać rozpędu. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że sobotni rywal będzie dość wygodnym przeciwnikiem. Nie ma co ukrywać, że zespół Gatty będzie występował w roli faworyta. Dzięki temu zawodnicy mogą lepiej wejść w ligę. Łatwiej przyzwyczaić się do cotygodniowych pojedynków z różnymi drużynami mając najpierw na rozkładzie drużyny o mniejszym potencjale.

Ostatnie trzy mecze Gatty Active:
Gatta Active Zduńska Wola – FC Toruń 5:3
Gatta Active Zduńska Wola – MOKS Słoneczny Stok Białystok 14:6
AZS UG Gdańsk – Gatta Active Zduńska Wola 3:5

Wieliczka kontra Zduńska Wola
Historia starć obu zespołów jest dość uboga. Tylko trzykrotnie oba zespoły miały okazje stanąć naprzeciw siebie. Zespół z Wieliczki dwukrotnie był pokonany na wyjeździe, a raz na hali przy ulicy Złotej 67. Średnia goli na mecz wynosi 4,67. Bukmacherzy przed sobotnim starciem nie mają złudzeń. STS, oficjalny bukmacher Futsal Ekstraklasy oferuje 1.15 złotego za każdą postawioną złotówkę na zwycięstwo Gatty. Natomiast kurs na victorię sobotnich gości wynosi 10.71.

Z przyjemnością chcemy poinformować Państwa o nowej możliwości oglądania meczów Futsal Ekstraklasy. Dzięki temu, że spółka podpisała umowę z TVcom.pl, można oglądać wszystkie mecze na żywo. To świetna informacja biorąc pod uwagę śledzenie poczynań Gatty w meczach wyjazdowych.

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę(tj. 17.02.2018r) o godzinie 18 na hali przy ulicy Złotej 67. Wstęp: 5 złotych.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola