W najbliższą sobotę Kocury rozegrają mecz przeciwko Pogoni ’04 Szczecin. Sobotnia para drużyn, które zmierzą się przy ulicy Złotej 67 w Zduńskiej Woli wie jak stworzyć dobre widowisko!

 

Pogoń ’04 Szczecin przyjeżdża do Zduńskiej Woli w nie najlepszych nastrojach. W ubiegłej kolejce ulegli przed własną publiką beniaminkowi z Białegostoku. W pierwszej połowie przegrywali 3:0 i nic nie zapowiadało, że drużyna Oktawiana Soleckiego odmieni losy spotkania. W rundzie rewanżowej Portowcy zdobyli 6 punktów z czego 3 przyszły im z łatwością z racji tego, że otrzymali walkowera za mecz z LEX Kancelarią Słomniki. Druga połowa dorobku punktowego to także zasługa zwycięstwa. Pokonali oni na wyjeździe AZS UG Gdańsk 6:5. Teraz przed „zero-czwórką” ciężki orzech do zgryzienia. Na 9. meczów w Zduńskiej Woli tylko raz udało im się wywieźć komplet punktów. Dodatkowo zdarzyło się to w 2013 roku! Drużyna nie może być spisana na straty, bo w swoich szeregach posiada graczy, którzy mogą sprawić w sobotę wiele problemów. Zaczynając od tyłów zespołu. Daniel Szklarz swoim stylem może przypominać nam Jendruczka z Białegostoku, który swoimi silnymi strzałami z dystansu wprawiał Kocurów w zakłopotanie. W polu większe zagrożenie może siać Maćkiewicz, Jakubiak oraz Gepert, który jest świetnie znany przez nasze środowisko. Mimo, że ten sezon nie należy do Pogoni ’04 Szczecin z różnych względów, to należy ich pochwalić za postawę, którą reprezentują w meczach wyjazdowych. Zdobyli oni 10 punktów. Są oni tylko o jedno oczko za zduńskowolską drużyną. Drużyna Oktawiana Soleckiego nadal się liczy w walce o grę w grupie mistrzowskiej. Do drużyny z Białegostoku, która zamyka grupę zwycięzców brakuje im czterech punktów.

Ostatnie trzy mecze Pogoni
Pogoń ’04 Szczecin – MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:6
LEX Kancelaria Słomniki – Pogoń ’04 Szczecin 0:5 (walkower)
AZS UG Gdańsk – Pogoń ’04 Szczecin 5:6

Najlepszy strzelec: Mateusz Jakubiak – 9 goli

 

 

Po dwóch wyjazdach zespół Gatty ma przerywnik przed kolejnymi wyjazdami. Jest to oczywiście mecz przeciwko Pogoni ’04 Szczecin. Drużyna nie zadomowi się na długo w swojej ulubionej hali, bo za tydzień i za dwa zagra wyjazdy odpowiednio w Katowicach i Pniewach. Sobotnie spotkanie to okazja zaprezentowania swoich atutów przed własną publiką. Dodatkowo Daniel Krawczyk może podtrzymać swoją świetną passę. Od siedmiu spotkań kończy mecz z golem na swoim koncie. W rundzie rewanżowej zespół prezentuje dobrą i stabilną formę. Drużyna oprócz porażki z Piastem osiągnęła wszystkie wygrane. Styl gry nawet w przegranym meczu z Piastem wyglądał bardzo dobrze i mógł się on podobać.

Ostatnie trzy mecze Gatty
Clearex Chorzów – Gatta Active Zduńska Wola 2:3
Piast Gliwice – Gatta Active Zduńska wola 2:4
Gatta Active Zduńska Wola – MKF Solne Miasto Wieliczka 5:0

Najlepszy strzelec: Daniel Krawczyk – 22 gole

 

Pogoń przeciwko Gattcie
Historia starć szczecinian w Zduńskiej Woli jest dla nich brutalna. Tak jak wcześniej wspominaliśmy. Na dziewięć prób tylko raz udało im się wywieść komplet punktów. Pomiędzy tą parą drużyn czterokrotnie padał wynik 4:3. Dwa razy w Zduńskiej Woli i dwa razy w Szczecinie. Tylko raz drużyny zanotowały bezbramkowy remis. Oficjalny bukmacher Futsal Ekstraklasy – STS nie ma złudzeń kto wyjdzie zwycięsko w sobotnim pojedynku. Kurs na drużynę Gatty wynosi 1.15, a na przyjezdnych 11.40. Także w przypadku wygranej Portowców można sporo zarobić.

Przypominamy, że mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 18 na hali przy ulicy Złotej 67. Dołącz do wydarzenia i dopinguj naszych na hali!

 

 

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola