Dzisiejszego dnia został rozlosowany terminarz rozgrywek Futsal Ekstraklasy na nadchodzący sezon 2018/19. Dla fanów polskiego futsalu, a w szczególności tych ze Zduńskiej Woli oraz Torunia mamy miłą wiadomość, gdyż właśnie na inaugurację rozgrywek Gatta Active podejmie na własnej hali drużynę FC Toruń. Kolejny hit przy ul. Złotej 67 będzie rozgrywany w ramach 3. kolejki, kiedy to w Zduńskiej Woli zagości zespół Rekordu Bielsko-Biała!


Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka – 15/16.09.2018 
Red Dragons Pniewy – Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice – Red Devils Chojnice
Gatta Active Zduńska Wola – FC Toruń 
Piast Gliwice – AZS UG Gdańsk
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Pogoń‘04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała – Słoneczny Stok Białystok

2. kolejka – 29/30.09.2018 
Clearex Chorzów – Red Devils Chojnice
FC Toruń – Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk – AZS UŚ Katowice
Pogoń‘04 Szczecin – Gatta Active Zduńska Wola 
Słoneczny Stok Białystok – Piast Gliwice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Rekord Bielsko-Biała

3. kolejka – 6/7.10.2018
FC Toruń – Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice – AZS UG Gdańsk
Red Dragons Pniewy – Pogoń‘04 Szczecin
AZS UŚ Katowice – Słoneczny Stok Białystok
Gatta Active Zduńska Wola – Rekord Bielsko-Biała 
Piast Gliwice – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

4. kolejka – 13/14.10.2018 
Clearex Chorzów – AZS UG Gdańsk
Pogoń‘04 Szczecin – FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok – Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała – Red Dragons Pniewy
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice

5. kolejka – 20/21.10.2018 
Pogoń‘04 Szczecin – Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk – Słoneczny Stok Białystok
FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy – Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice – Gatta Active Zduńska Wola

6. kolejka – 3/4.11.2018
Clearex Chorzów – Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała – Pogoń‘04 Szczecin
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – AZS UG Gdańsk
Piast Gliwice – FC Toruń
Gatta Active Zduńska Wola – Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy – AZS UŚ Katowice

7. kolejka – 10.11.2018
Rekord Bielsko-Biała – Clearex Chorzów
Słoneczny Stok Białystok – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Pogoń‘04 Szczecin – Piast Gliwice
AZS UG Gdańsk – Gatta Active Zduńska Wola
FC Toruń – AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice – Red Dragons Pniewy

8. kolejka – 17/18.11.2018
Clearex Chorzów – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała
Gatta Active Zduńska Wola – Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice – Pogoń‘04 Szczecin
Red Dragons Pniewy – AZS UG Gdańsk
Red Devils Chojnice – FC Toruń

9. kolejka – 24/25.11.2018
Piast Gliwice – Clearex Chorzów
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała – AZS UŚ Katowice
Słoneczny Stok Białystok – Red Dragons Pniewy
Pogoń’04 Szczecin – Red Devils Chojnice
AZS UG Gdańsk – FC Toruń

10. kolejka – 1.12.2018
Clearex Chorzów – Gatta Active Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice – Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Devils Chojnice – Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń – Słoneczny Stok Białystok
AZS UG Gdańsk – Pogoń‘04 Szczecin

11. kolejka – 8/9.12.2018
AZS UŚ Katowice – Clearex Chorzów
Gatta Active Zduńska Wola – Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice – Red Devils Chojnice
Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała – AZS UG Gdańsk
Słoneczny Stok Białystok – Pogoń‘04 Szczecin

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola