Intensywnie ostatnie dni spędzili podopieczni Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego. W poniedziałek i wtorek treningi na stadionie miejskim, w czwartek trening na hali, a w piątek? Najpierw poranna sesja treningowa na hali, a po południu pierwszy mecz kontrolny przeciwko Malwee Łódź. W sobotę rano również mecz. Tym razem przeciwko KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Tak więc podczas kończącego się tygodnia futsaliści Gatty Active wolne mieli tylko w środę.

W meczu przeciwko pierwszoligowej drużynie z Łodzi obyło się bez większej niespodzianki. Gatta Active Zduńska Wola pewnie pokonała przyjezdnych 9:2. Nieoficjalny debiut w nowych barwach zaliczyli wszyscy pozyskani latem zawodnicy, a dodatkowo Michał Klaus oraz Julian Gorbatij zdobyli w tym spotkaniu po jednej bramce.

Gatta Active Zduńśka Wola 9:2 Alimentura WNS Malwee Łódź Futsal Team
Bramki: Marciniak x3, Klaus, Krawczyk, Szymczak x2, Pautiak, Gorbatij

Sobotni sparing już z założenia miał być trudniejszy i założenia te sprawdziły się. Osłabiona kadrowo Gatta Active przegrała 3:4 z beniaminkiem Futsal Ekstraklasy. W meczu przeciwko Orłowi z Jelcza-Laskowic nie wystąpili m. in. Mateusz Olczak, Mariusz Milewski oraz Michał Klaus, a także Arkadiusz Szypczyński, który w barwach reprezentacji Polski będzie grał Akademickich Mistrzostwach Świata odbywających się w Kazachstanie.

Gatta Active Zduńska Wola 3:4 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Bramki: Marciniak x2, Krawczyk 

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola