KS ACANA Orzeł Jelcz-Laskowice to najbliższy rywal Gatty Active. Spotkanie transmitowane przez stacje SportKlub zamknie IX kolejkę Futsal Ekstraklasy.

Drużyna z Jelcza-Laskowic to tegoroczny beniaminek. Ich skład w porównaniu do ubiegłego sezonu zmienił się diametralnie. Podstawowymi graczami stali się zawodnicy ściągnięci w letnim oknie transferowym. W składzie Orła znajdziemy wielu obcokrajowców, którzy wznieśli drużynę na wysoki poziom. Dziś na swoim koncie posiadają piętnaście punktów. Jeszcze nie zdarzyło się im zremisować meczu. Cały dorobek punktowy zgromadzili wygrywając ze swoimi rywalami. Porażki zostały poniesione z zespołami z Bielska-Białej, Chojnic oraz Chorzowa. Nasz poniedziałkowy rywal jest jednym z najbardziej bramkostrzelnych zespołów. Ochota na strzelanie bramek w Jelczu-Laskowicach jest duża. Każde spotkanie chcą wygrać i nikt nie kalkuluje . Potwierdzeniem tej tezy jest fakt, że już wychodzili obronną ręką z meczów, które przegrywali oraz to, że gdy Clearex w 28. minucie z wygrywał 3:0, zdecydowano o wprowadzeniu lotnego bramkarza, aby spróbować dogonić rywala. Pierwsza szóstka to cel Orła. Jeśli tylko podtrzymają formę to realizacja przedsezonowego założenia jest możliwa.

Ostatnie trzy mecze KS ACANA Orła Jelcz-Laskowice
KS ACANA Orzeł Jelcz-Laskowice – Clearex Chorzów 1:5
MOKS Słoneczny Stok Białystok – KS ACANA Orzeł Jelcz-Laskowice 1:6
KS ACANA Orzeł Jelcz-Laskowice – AZS UG Gdańsk 9:4

Najlepszy strzelec KS ACANA Orła Jelcz-Laskowice:
Allyson Mendes Amantes – 6 bramek

Gatta teraz wyjeżdża na bardzo trudny teren. Żadna z drużyn nie do końca wie, czego może się spodziewać po rywalu. Mimo, że Kocury zagrały z Orłem w okresie przygotowawczym to tak naprawdę jeszcze nic nie znaczy. Przed sezonem każdy testuje nowe zagrania czy zmiany by optymalizować skład. Zwycięska seria trwa. Trzy ostatnie mecze to trzy zwycięstwa okraszone bardzo dobrą formą Arkadiusza Szypczyńskiego. Do składu powrócił Michał Klaus, który w ostatnim miesiącu zmagał się z kontuzją. W poniedziałek rozpocznie się maraton spotkań z samą czołówką ligi. Jeśli zespół dobrze zacznie, wygrywając z Orłem to ze znacznie lepszym nastawieniem wyjadą do Chorzowa, z którym będą mierzyć się w następny weekend. Mecz zamykający IX kolejkę każdą z drużyn będzie kosztował wiele sił. Każdy za wszelką cenę będzie chciał wygrać poniedziałkową rywalizację.

Ostatnie trzy mecze Gatty Active Zduńska Wola:
Gatta Active Zduńska Wola – MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:1
AZS UG Gdańsk – Gatta Active Zduńska Wola 4:5
Gatta Active Zduńska Wola – Red Devils Chojnice 6:2

Najlepszy strzelec Gatty Active Zduńska Wola:
Arkadiusz Szypczyński – 7 bramek

Orzeł przeciwko Gattcie
Karty historii meczów pomiędzy tymi zespołami są białe. Wszystko zacznie się w poniedziałek, na naszych oczach. Bukmacherzy tym razem w roli faworyta postawili beniaminka Futsal Ekstraklasy. Kursy na każdą z ekip są bardzo wysokie. Na Orła wynosi on 2.1, natomiast na Gattę 2,5.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola