Dziś zakończymy sezon 2018/19. Dla wielu z nas sezon przewrotny i trudny. Jednak dziś jest kilka powodów do tego, aby wpaść na ulicę Złotą 67 o godzinie 15!

Pierwszym z nich jest fakt, że chcemy wam wszystkim podziękować, że kolejny rok stwarzaliśmy świetną atmosferę nie tylko na hali. Wasze słowa wsparcia w trudnych dla nas chwilach zasługują na podziękowanie z naszej strony. Chcemy razem z wami zakończyć ten sezon.

Drugi powód to odejście Mariusza Milewskiego. Zasłużony zawodnik, który strzelił wiele decydujących bramek, który był wielkim wsparciem dla zawodników opuszcza nasz klub. Mariusz już zapraszał za sprawą naszego facebookowego profilu na mecz, a my także przyłączamy się do tych zaproszeń. Chcemy pożegnać Mariusza tak jak na to zasługuje.

Trzeci powód, o którym nie wspominaliśmy to kolejny etap pomocy dla Anastazji i Amelii. Jesteśmy dumni, że nasze aukcje cieszyły się taką popularnością wśród was. Dziś na hali będziecie mogli zauważyć puszki, do których możecie wrzucić kilka groszy i wspomóc chore dziewczynki w walce.

Zduńska Wola, godzina 15. Do zobaczenia na hali!

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola