Zawodnicy naszego klubu: Daniel Krawczyk, Dariusz Sławiński oraz Viktor Kravtsov, a także grający trener Marcin Stanisławski otrzymali nominacje w plebiscycie Sportowiec Roku 2019 w regionie łódzkim! Będzie to już 49. edycja tego plebiscytu organizowana przez Dziennik Łódzki.

Jak czytamy w artykule Dziennika Łódzkiego, Sportowca Roku 2019 regionu łódzkiego wyłoni specjalna kapituła złożona z najważniejszych osób związanych z łódzkim sportem. Ponadto poprzez głosowanie wybrani zostaną zwycięzcy w 6 kategoriach: Sportowiec Senior – Kobiety, Sportowiec Senior – Mężczyźni, Sportowiec Junior – Dziewczęta, Sportowiec Junior – Chłopcy, a także Trener Roku oraz Drużyna Roku.

W pierwszym etapie plebiscytu (trwającym od 08.11 do 16.12) laureaci w każdej z kategorii zostaną wybrani w Łodzi, Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim i w każdym z powiatów województwa. Najlepsi sportowcy wybrani w pierwszym etapie powalczą o wygraną w wojewódzkim finale o główne nagrody. Głosowanie w drugim etapie plebiscytu potrwa od 18 do 30 grudnia.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola