Marcin Stanisławski zabrał głos po porażce z Gwiazdą Ruda Śląska, poruszając temat formy drużyny w ostatnich tygodniach. Odniósł się także do krytyki, która spływa teraz na zespół.

Najłatwiej nas się teraz krytykuje i zdajemy sobie sprawę, że na to zasłużyliśmy. Jesteśmy w dołku i przegrywamy sami ze sobą. Mówiłem przed sezonem, że będą momenty, w których będziemy musieli poszukać identyfikacji tego zespołu. Będziemy musieli sprawdzić jak zareaguje w trudnych momentach. Nie radzimy sobie z tym narazie, mimo że nasza gra nie wygląda źle do momentu pierwszego problemu. Dla mnie to najtrudniejszy okres w karierze trenerskiej. Nie wiem czy będę umiał sobie poradzić z tym, aby ten zespół odbudować, ale zapewniam bardzo mi i naszym zawodnikom na tym zależy. Gatta to klub, który mamy w sercu i bardzo to wszystko przeżywamy. Oczywiście wiem jak to wszystko działa i jak teraz jesteśmy odbierani. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł na ten zespół ode mnie. Tak bardzo zależy mi na tym zespole, że sam chętnie tej osobie pomogę. Szkoda mi każdego członka tego klubu, od działaczy do kibiców. Natomiast proszę o wsparcie naszych zawodników, gdyż większość z nich zostawiła w tym klubie potężny kawał życia i na to autentycznie zasługują! Szczególnie teraz.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola