W dobrym stylu podopieczni Marcina Stanisławskiego i Wojciecha Sopura rozpoczęli swoją przygodę z Pucharem Polski  pokonując zespół GI Malepszy Futsal Leszno. Pomimo faktu, że rywale z Leszna nie są ostatnio w najlepszej dyspozycji, a swój ostatni mecz wygrali w listopadzie to każdy w Zduńskiej Woli liczył się z tym, że nie będzie to łatwa przeprawa.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem 3:0, a bramki dla Kocurów zdobyli Wiktor Krawcow,  Igor Sobalczyk oraz Michał Marciniak! Zgodnie z głośnymi zapowiedziami  swój powrót na parkiet przy Złotej 67 i to w dobrym stylu zanotował Marcin Olejniczak i możemy domyślać się, że nie był to ostatni występ wieloletniego kapitana Gatty Active w tym sezonie.

Z kim przyjdzie zmierzyć się naszej drużynie w  kolejnej rundzie Pucharu Polski? Tego dowiemy się już dziś wieczorem, kiedy swój mecz o awans rozegrają drużyny Futsal Team Brzeg oraz Sośnica Gliwice. To właśnie na wyjazdowe spotkanie do którejś z tych drużyn pojedziemy w 1/8 finału Pucharu Polski.

Natomiast najbliższy mecz naszej drużyny odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 18:00 w Zduńskiej Woli, kiedy to w ramach 16. kolejki Futsal Ekstraklasy ponownie gościć będziemy ekipę prowadzoną przez Tomasza Trznadela.

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola