Dublety Daniela Krawczyka i Michała Marciniaka oraz trafienie Mateusza Olczaka zapewniły naszej drużynie zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z Leszna. Mecz zaczął się pomyślnie dla podopiecznych Marcina Stanisławskiego i Wojciecha Sopura, bo już po upływie niespełna siedmiu minut na tablicy wyników widniał wynik 2:0. Wynik ten pozwolił na oddanie inicjatywy przyjezdnym  i czekanie na swoje okazje bramkowe, co w konsekwencji przełożyło się na pewną wygraną   5:2.

Wyniki innych meczów w trwającej kolejce ułożyły się tak, że nasz zespół awansował na trzecie miejsce w tabeli. Rekord Bielsko Biala pokonał w Chorzowie miejscowy Clearex 5:7, natomiast Constract Lubawa musiał uznać wyższość zespołu GSF Gliwice. Wydaje się, że największą sensacją kolejki zostanie porażka przed własną publicznością drużyny FC KJ Toruń z niżej notowanym zespołem Red Dragons Pniewy. Ścisk w czubie tabeli jest bardzo duży, zajmujący drugie miejsce Clearex zgromadził do tej pory 39 punktów, czyli dokładnie tyle samo co nasza drużyna. Constract Lubawa zdobył zaledwie jeden punkt mniej, natomiast drużyna FC KJ Toruń na swoim koncie ma 37 oczek. Szansę na przegonienie ekipy Łukasza Żebrowskiego będzie miał jeszcze jutro Orzeł Jelcz-Laskowice.

Daniel Krawczyk 2:02   1-0
Michał Marciniak 6:32   2-0
  2-1      Piotr Pietruszko 17:59
Daniel Krawczyk 19:01   3-1
Mateusz Olczak 31:31   4-1
Michał Marciniak 33:21   5-1
  5-2      Adrian Niedźwiedzki 37:17

Copyright © 2017. Gatta Active Zduńska Wola